Referencje

Co o nas mówią?

Poniżej zamieszczamy część referencji otrzymanych od naszych prywatnych i komercyjnych klientów, którzy nam zaufali. Mamy nadzieję, że zachęcą Cię do skorzystania z naszych usług.

Seweryn / malowanie mieszkania

Zależało mi na sprawdzonej, rzetelnej ekipie, która pomaluje mi całe mieszkanie. Panowie z Malprofu zrobili to bardzo sprawnie, dokładnie. Dobra komunikacja, salon nabrał nowego blasku, a pokoje dziecięce wyglądają jak z bajki. Szczerze polecam!

Nat / malowanie mieszkania

Dostałam kontakt do Malprofu od kolegi, rekomendacja trafiona na 100%! Wszystkie prace malarskie wykonane tak jak się umówiliśmy. Pełen profesjonalizm i wygoda. Jestem mega zadowolona.

Piotrek / malowanie domu

Ściany pomalowane dokładnie, ekipa zostawiła po sobie porządek. Kolory na ścianach bardzo dobrze dobrane. Polecam!

Maciek / malowanie sklepu

Najbardziej zależało mi na tym, żeby sklep był pomalowany podczas weekendu. Malprof zrobił dokładną wycenę, ustaliliśmy harmonogram prac i już. Lubię pracować z profesjonalistami i wiem, że to nie koniec naszej współpracy.

Krzysztof / generalny wykonawca

Konkurencyjne ceny, znakomite planowanie i dobra komunikacja z Malprof zawsze dają mi pewność, że ich praca spełni oczekiwania moich klientów. Bardzo przyjazny, profesjonalny zespół, świetny podwykonawca!

Danuta / malowanie mieszkania

Krótki czas, wiele rzeczy do zrobienia. Panowie wykonali kawał dobrej roboty. Odświeżyli moje mieszkanie przed sprzedażą. Wnętrza wyglądają świetnie, a ostateczna cena sprzedaży znacznie wzrosła. Dobra inwestycja.

Kuba / malowanie domu

Doceniam komunikację i dbałość nie tylko o dopasowanie kolorów, ale także o najmniejsze szczegóły. Poleciłem Malprof już znajomym, którzy planują prace wykończeniowe w nowym domu.

Jarosław / malowanie mieszkania

Ściany super pomalowane, w ustalonym budżecie i terminie. 100% Polecam

Grzegorz / malowanie biura

Pierwsze malowanie biura za nami. Dzięki chłopakom z Malprof zaoszczędziliśmy dużo stresu. Specjalistyczna wiedza, dobry sprzęt i doświadczenie ekipy, pozwoliły na zminimalizowanie zakłóceń działalności firmy do zera. Warto podkreślić również świetną komunikację od pierwszego spotkania. Brawo!

Magda / malowanie mieszkania

Profesjonalna ekipa, posprzątane na błysk. Gorąco polecam.